jazyková škola
kurzy FCE/CAE/CPE
překlady a tlumočení

Kontakt


Hibernia Language Institute
jazyková škola Praha
Karmelitská 18
118 01 PRAHA 1

Tel.: +420 777 321 245
Email: info@hibernia-institute.cz
Google+: Hibernia

enru

Přípravné zkoušky BEC a ILEC

Charakteristika kurzů

Přípavné kurzy na zkoušky ILEC (International Legal English Certificate) a BEC (Business English Certificate) ze sady mezinárodních cambridgeských certifikátů jsou určeny pro profesionály, kteří potřebují zdokonalit a doložit znalosti obchodní nebo právnické angličtiny.

Proč se přihlásit na náš přípravný kurz

  • přípravné kurzy na cambridgeské certifikáty jsou naší specializací
  • kurzy probíhají v malých skupinkách (max. 6 studentů)
  • možnost vyzkoušet si nanečisto znění testu z minulých let
  • kvalifikovaní lektoři
  • příjemné prostředí
  • dobrá dostupnost našich učeben
  • zkušenost s přípravou na cambrigeské certifikáty od roku 2001

Jak se do kurzu přihlásit


TERMÍNY A CENY – ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

Zkoušky BEC a ILEC momentálně nabízíme pouze jako kurzy na zakázku nebo v rámci firemní výuky. Děkujeme za pochopení.

Zkouška nanečisto zdarma! V ceně všech zkouškových kurzů je jedno sobotní dopoledne, během kterého mají studenti přípravných kurzů možnost vyzkoušet si celé zadání zkoušky BEC Vantage nebo Higher nanečisto.

Nejste si jisti, do jakého kurzu se přihlásit? Zašlete nám pouze vyplněný vstupní test. Po jeho vyhodnocení se Vám ozveme a doporučíme Vám vhodný kurz.

Tato přihláška je závazná.

On-line přihláška na kurz angličtiny

jméno příjmení
adresa
kontakt
kurz
 

Vstupní test ke stažení

Obecné informace o zkouškách BEC/ILEC

Cambridgeské certifikáty patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Jsou uznávány na univerzitách i u zaměstnavatelů v anglicky mluvících zemích a ve státech EU. Každá zkouška se skládá z pěti částí: Reading (porozumění čtenému textu), Use of English (gramatické vazby a slovní zásoba), Writing (testování písemného projevu), Listening (poslech) a Speaking (testující komunikační dovednosti).

ILEC (International Legal Certificate) – ILEC je mezinárodně uznávaná zkouška z právnické angličtiny na úrovni B2 a C1 (dle CEF). Zkouška vznikla ve spolupráci University of Cambridge ESOL Examinations a společnosti Translegal. Zkoušku uznávají přední organizace v oblasti práva, např. European Company Lawyers Association nebo European Law Students Association. Zkouška na stupni C1 může sloužit jako doklad jazykové znalosti právnické angličtiny na úrovni potřebné pro práci v mezinárodním prostředí nebo pro studium práv na univerzitách v zahraničí.

BEC (Vantage) – Zkouška je určena pro uchazeče se středně pokročilou úrovní anglického jazyka, kteří již pracují nebo se připravují na zaměstnání v obchodní sféře, od všeobecných kancelářských povolání po výrobu a finanční služby. Zkoušky jsou vhodné pro uchazeče, kteří musejí komunikovat se svými zahraničními partnery nebo plánují kariéru v anglicky mluvících zemích.